Vianočná kapustnica v hoteli KLAR***

Milujete obdobie ku koncu roka, kedy sa na nás zo všetkých strán valí vianočná atmosféra? Alebo skôr patríte k tým, ktorí toto náročné obdobie plné zhonu pravidelne pretrpia? Nech už je to s vami tak, alebo onak, máme pre vás ponuku, ktorá vám zlepší náladu!

Read More

Kúpanie, relax, vodné športy

Na Liptove si prídu na svoje aj tí, ktorí milujú dovolenku pri vode. Ak uprednostňujete prírodné kúpaliská, vybrať sa môžete priamo k Liptovskej Mare….

Read More

Zimné športy

Liptov má čo ponúknuť po celý rok, no pre milovníkov zimných športov je doslova rajom. Lyžovanie, snowboarding, snežný skúter, ale aj rôzne iné zimné športy si môžete užiť v niektorom z lyžiarskych stredísk na okolí.

Read More

Turistika na Liptove

Celé Slovensko je krásne, no Liptov patrí vďaka rozmanitosti svojej prírody medzi skutočné klenoty. Pár kilometrom každým smerom natrafíte na iný národný park…

Read More

Jesenný pobyt na Liptove -50%

Už nás netrápia horúčavy a ešte nesužuje zima. Práve teraz, keď je počasie najstálejšie, je ideálne obdobie na túry a výlety na Liptove. Potešte sa najkrajšími farbami jesene a doprajte si dokonalý relax v lone liptovskej prírody!

Read More