Priestory pre firemné akcie každej veľkosti

Hľadáte v Liptovskom Mikuláši priestor vhodný na firemnú akciu, školenie, tlačovú besedu alebo odbornú konferenciu?

V našom hoteli určite nájdeme riešenie aj pre vás. Okrem veľkej konferenčnej sály disponujeme aj štyrmi salónikmi, ktoré ponúkajú rôzne flexibilné riešenia.

Kongres

Kongresová sála

Naša najväčšia sála má rozmery cca 18x15m. V prípade potreby je možné tento priestor prepojiť so salńikom č.1 a zvýšiť tak jeho výmeru o ďalších cca 36 m2. Pri kino sedení tak priestor ponúka celkovú kapacitu až 150 miest. Pri školskom sedení so stolíkmi 96 miest a pri sedení v tvare U 120 miest.

Technické vybavenie priestoru zahŕňa: premietacie plátno a dataprojektor, flipchart, ozvučenie sály, veľkoplošný TV. Využiť môžete aj sekretárske a asistenčné služby, kopírku a skener.

Konferenčná sála je bezbariérovo prístupná. Vo vstupnom foaje je k dispzícii šatňa, barový pult a oddychová časť so sedením.

Návštevníci kongresu alebo konferencie majú k dispozícii hotelové parkovisko, bezplatné pripojenie na internet cez Wi-Fi a bezbariérové toalety a výťah.

PÔDORYS KONFERENČNEJ SÁLY

podorys_konferencna_sala_S1

Salónik S1

Salónik susedí s kongresovou sálou a je od nej oddelený rozkladacími dverami. Môže slúžiť ako oddelený priestor na diskusie a rokovania, alebo zväčšiť priestor kongresovej sály.

Salónik S2

Salónik je ideálny pre firemné prezentácie a školenia. Poslúži aj ako tanečný parket pre skupiny do 30 osôb, alebo ako banketová miestnosť s barom, výdajom jedál a zázemím pre čašníkov.

Salónik S3

Salónik s výmerou 22 m2 môžete ho využiť ako kanceláriu na hodinu alebo rokovací priestor. Mini salónik vieme v okamihu zmeniť na mobilný masážny salón alebo vizážistické štúdio.

Salónik S4

Salónik umiestnený na najvyššom poschodí je ideálny na nerušené firemné rokovania alebo menšie prezentácie či školenia. Jeho výmera je 41 m2 a ponúka do 30 miest na sedenie.

Objednajte si priestor na firemnú akciu online

Rezervácia

ZÁUJEM O KALKULÁCIU FIREMNEJ AKCIE: